Listopad 2012

Fakta o 1D - 1. díl - HARRY

30. listopadu 2012 v 19:58 | -veranna2 |  One Direction
001. V australském rádiu potvrdil, že viděl jeden nebo dva tumblry se zaměřením One Direction a zjistil, že je to opravdu zajímavá podívaná.
002. Myslí si, že 'Bambi' je perfektní film na první rande, protože ta holka bude emočně založená a přitulí se k vám.
003. Když byl mladší, psal na toasty barvou na jídlo.
004. Nesnáší, když potká fanoušky, kteří křičí a kňučí na něj, když chce něco říct.
005. "Harryho nahota je nakažlivá." - Niall
006. První slovo, které řekl, bylo 'kočka'
007. Když oznámili, že Matt Cardle vyhrál X Factor, Harry brečel v zákulisí.
008. Harry se učí řídit a už se dívá po autě, které si koupí.
009. jednou napsal "Stačí jenom vteřinu mluvit s holkou o tloušťce a ona bude celý život držet dietu. Přemýšlejte, než to uděláte."
010. Harryho oblíbená píseň z alba Up All Night je More Than This.
011. Má rád růžovou na holkách.
012. Souhlasil s tím, že bude pózovat v *mankini, když Gotta Be You bude number one.
013. Jednou řekl dívce, že je gay, protože o ní neměl zájem.

SONP 1D

29. listopadu 2012 v 22:45 | -Ani |  Blogging
Dáme soutĕž o nejlepší píseň 1D? Můžete psát nominace do komentářů.
- jméno nebo přezdívka a název singlu -

Prvních 5 postupuje do 1. kola. ;D

Změny 1D

27. listopadu 2012 v 19:59 | -Teri |  One Direction
No, co povědět , Harryho vyzážistka nedávno oznámila , že se chystá harrymu změnit hairstyle , Zayn si odstranil blond melírek a sluší mu to , Louí je jemně ostříhaný , Niall nic :D a Liam má už změny za sebou. Taky se říká , že Liam randí s Leonou Lewis, nevím co je na tom pravdy. Harry , že ten prý randí s naší Taylor :) ...

Velké schánění fotek

27. listopadu 2012 v 16:47 | -Ani |  Blogging
Jelikož teď tak trochu měníme téma blogu, tak bych ráda udělala nový desing, samotná Taylor nevypovídá o opravdovém zaměření našeho blogu. Než se do toho pořádně pustím, chtěla bych vás trochu zapojit...
Kdybyste měli nějakou pěknou fotku, nebo byste věděli, kde je sehnat na internetu napište prosím do komentářů. Případně to můžete poslat i na náš email: veranna2.seznam.cz

Moc ráda si vyberu ;D

životopis TAYLOR SWIFT

26. listopadu 2012 v 20:39 | -Ani |  Galery of Famous
Taylor Swift

celé jméno: Taylor Alison Swift
datum narození: 13. prosince 1989
povolání: zpěvačka, herečka
aktivní roky: 2006 - současnost

Taylor Alison Swift je v současné době známá country zpěvačka, textařka a hudební producentka, a její sláva stále stoupá. Má blond vlasy a jasně modré oči. Všechny svoje písně si skládá sama, nebo s někým spolupracuje. Vydala už čtyři alba, ze kterých bylo nejvíce žádané a prodávané Speak Now z roku 2010. Tento rok (2012) Taylor vydala další album s názvem RED, které bylo úspěšné snad ještě nevydané. Několikrát si
i zahrála ve filmech, nebo seriálech, jako např. Na Svatého Valentýna, ...
Má modré oči a blond vlasy. Narodila se 13. prosince ve městě Reading v Pensylvánii. Její matka se jmenuje Andrey a otec Scott. Má také mladšího bratra Austina.
Taylor Swift už v deseti letech vyhrála národní soutěž v poezii s tří stránkovou básní, která se jmenuje "Monster In My Closet". Potom začala vystupovat na různých akcích v jejím rodném městě, na soutěžích nebo festivalech. Na kytaru se učila od dvaácti let. Určitě na ni měla velký vliv i babička, která byla profesionální operní zpěvačka.
V roce 2006 Taylor Swift vydala svůj první singl s názvem "Tim McGraw", který vyšel v rádiích 24. října. Po tomto úspěchu singlu "Tim Mc Graw" vydala ještě téhož roku první, stejně pojmenované album, kterého se prodalo téměř 40 tisíc kusů během prvního týdne prodeje, umístilo se v top 20 uznávané americké hitparády Bilboard Albums Chart a kterému bylo následně několikrát uděleno platinové ocenění Recording Industry Association of America.
O dva roky později, v roce 2008 už to byly téměř 4 miliony prodaných desek a přes internet bylo stažených jejích písní skoro k 8 miliónům, což ji dělalo nejlépe prodávaným hudebníkem roku ve Spojených státech. Už tehdy bylo docela jasné, že Taylor bude velkou uznávanou zpěvačkou.
Nejvíce ji ale proslavil singl "Love story" v roce 2008. Ten byla zařazena i mezi 69 nejprodávanějších celebrit a vyhlášena za umělce roku. Od té doby sbírá stále více ocenění a úspěchů.

Alba:
Taylor Swift (2006)
Fearless (2008)
Speak Now (2010)
Red (2012)

Filmografie:
V roce 2009 - hrála v jedné epizodě Kriminálky Las Vegas (epizoda Turn, turn, turn) - postava Haley Jones a ve filmu Hannah Montana - samu sebe (miniaturní role)
V roce 2010 - hrála větší roli Felicity ve filmu Na Svatého Valentýna, což byl její herecký debut
V roce 2011 - úspěšný animovaný film The Lorax, kde Taylor Swift namluvila postavu Audrey


O kom chcete životopis, nebo informace?

26. listopadu 2012 v 14:50 | -Ani |  Admin Diary
Články o slavných najdete v rubrice Famous and New, zatím tam nic není. A životopisy, které připravuju budou v Galery of Famous, dnes by tam měl přibýt první. Samozřejmě o Taylor Swift.
Všichni Taylor známe,...

Stále můžete navrhovat kohokoli a já se pokusím o něm něco zjistit.

PS: jak jste zatím spokojeni s novou adminkou? já ano, jsem ráda, že jsem si ji vybrala a navrhla jí to... ještě ji ale musím hodně naučit ;D

Taylor je nej!♥

25. listopadu 2012 v 20:57 | -Teri |  T.S. Photos
Úžasná, jako vždy.! :) ♥

Taylor!!!

25. listopadu 2012 v 20:38 | -Teri |  T.S. Photos
Bože, je tak dokonale dokonalá :D :)


TAKE ME HOME

25. listopadu 2012 v 20:30 | -Teri
Líbí se vám nové album Take Me Home? :) A jaká písnička se vám líbí nejvíce ? :)

One Direction

25. listopadu 2012 v 20:19 | -Teri
Ahojte, jsem tu nová a budu sem přidávat příspěvky hlavně o One Direction :D :) Protože je miluju :* , tady je můj první příspěvek :)

připravuju: rubtika "životopisy"

21. listopadu 2012 v 20:03 | -Ani |  Admin Diary
Chtěla bych napsat několik životopisů o osobnostech současnosti. Rubrika by se jmenovala Galery of Famous a byly by tu životopisy oblíbených zpěváků, herců atd. V naší škole např. máme za úkol udělat si na hudebku referát na svoji oblíbenou skupinu... Tak se to může hodit, získat informace. Tak můžete do komentů psát koho chcete.


PS: Jen prosím, nekopírujte je pak bez naší ikonky

NOVÁ ADMINKA

16. listopadu 2012 v 19:57 | -Ani |  Admin Diary
Je pravda, že teď už namám tolik času na blog a Verča už tu taky dlouho neppřidala žádný článek. Rozhodně to ale neberte jako výmluvu... Napadlo mě už několikrát, že bych mohla tenthe blog převýst jinam, s tím, že bych změnila styl a zaměření a nebo dokonce zrušit ho. Abych se dostala k tomu nejhlavnějšímu.
Vaše nová adminka se jmenuje Terka. První, co byste o ní asi měli vědět je, že naprosto nejvíc z lidí, co jsem kdy slyšela, viděla a podobně, zbožňuje 1D. Natolik, že mě nakazila a poslouchám je taky. Je moje kamarádka, chodíme spolu do třídy, lépe jsme se poznali až minulý rok.

To znamená, že se teda změní zameření blogu: Taylor Swift, 1D, a jiné celebrity obecně. A možná časem vymyslíme další novinky. Doufám, že vám to vadit nebude a proti One Direction nic nemáte. A kdyby jste měli nějaké osobnosti, nebo témata, tak napište do komentů...

People Choice Awards

15. listopadu 2012 v 20:48 | -Ani |  T.S. News
Taylor byla nominována na People Choice Awards.
Lidová volba je ocenění ukazující na oblíbené americké umělce produkcí ve filmu, v televizi a v hudbě. Taylor byla nominována ve třech kategoriích: Favorite Female Artist, Favorite Country Artist a Favorite Song.

Taylor Swift odhaluje své tajemství jak zůstat vyrovnaná

15. listopadu 2012 v 20:39 | -Ani |  T.S. News
V nedávném rozhovoru s časopisem MD Web, zdraví a fitness, Taylor mluvila o její péči o sebe, zdravé výživě, běžných a rituálních věcech pro její špatné dny. :D

Photos #18

4. listopadu 2012 v 18:40 | -Ani |  T.S. Photos
Několik fotek z CMA Awards 2012 na červeném koberci
a z vysílání

CMA Awards 2012

4. listopadu 2012 v 18:36 | veranna2 |  T.S. News
Večer ve čtvrtek CMA Awards 2012 Taylor odvysílala svůj nový singl "Begin Again."
Navíc soutěžila ve 3 kategoriích, nicméně nezvítězila ani v jedné.

Podívejte se na video, kde svou píseň zazpívala:

Uzavření kontroly affs

1. listopadu 2012 v 20:00 | veranna2 |  Blogging
Tak uzavírám. Právě tímto okamžikem... zůstalo mi jen 5 affs. Mrzí mě, že ne všichni se zapsali, ale nevadí. Takže zůstali:
katka219 - katka219.blog.cz
Mišííí ♥ - manumisa.blog.cz

Děkuju alespoň teda vám :D
A chtěla bych udělat nové ikonky, jestli vám to nevadí...