Leden 2013

Adam Lambert - životopis

19. ledna 2013 v 9:49 | -Ani |  Galery of Famous
Adam Mitchel Lambert je Americký zpěvák a herec žijící v San Diegu, Kalifornii.
Otevřeně přiznává svou homosexuální orientaci a je tak prvním popovým zpěvákem, který i přes tuto informaci úspěšně dobývá Ameriku.
Začal hrát v divadle již od 10 let a pokračoval v tom až do roku 2009. Během této doby byl také nějaký čas frontmanem rockové skupiny The Citizen Vein.

V roce 2009 se Adam zúčastnil konkurzu na 8. řadu soutěže American Idol. V průběhu soutěže zpíval písně jako Black or White od Michaela Jacksona, a jiné světové hity jako Track Of My Tears, Mad World… na všechny jeho vystoupení byly velmi dobré ohlasy a tak postoupil do Top 13, nakonec skončil na 2. místě.
Během soutěže se vyskytly Adamovy fotografie, na kterých se líbá s jiným mužem. Adam tyto fotografie okomentoval tím, že se nemá za co stydět a že nikdy neskrýval nic o svém životě. Od té doby se vše kolem Laberta soustředilo především na jeho sexuální orientaci a na to, že za předpokladu, že je skutečně gay a že vyhraje, bude prvním otevřeně homosexuálním American Idolem. Adam podepsal nahrávací smlouvu s 19 Recordings/RCA Records jen pár dní po finále American Idolu.
Po skončení American Idol přijal nabídku k natočení soundtracku "Time For Miracles" k filmu Konec světa - 2012. Dále ještě v roce 2009 vydal v Americe debutovou desku s názvem "For your Entertainment, která v roce 2010 vyšla celosvětově s hlavním singlem Whataya Want From Me".
V roce 2010 také absolvoval svoje první turné pojmenované "Glam Nation Tour". Toto turné trvalo celých 6 měsíců a navštívilo skoro 20 států.
Po video klipu For Your Entertainment, který kvůli AMA vystoupení bohužel velkou úspěšnost neměl, přišel Adam s novým videoklipem a to k písni Whataya Want From Me, díky kterému získal asi nejvíce slávy.
Dalším jeho slavným singlem je např. "Trespassing", "Never Close Our Eyes", nebo "If I Had You".

životopisy - připravované

15. ledna 2013 v 13:28 | -Ani |  Blogging
Chci udělat několik životopisů. Pokud chcete, abyh napsala o nějaké další celebritě, než je ve sloupečku, prosím, nepište do komentářů...
muži:
Adam Lambert
Logan Lerman
Louis Tomlinson

Adam Lambert - Never Close Our Eyes

12. ledna 2013 v 17:28 | -Ani |  Music
Achjo, zase mi v hlavě hraje jen jedna písnička... No, jo stává se mi to docela často :)

One Direction - Kiss You

7. ledna 2013 v 21:28 | -Ani |  Music
Tak dlooouho očekávaný videoklip ke Kiss You je tady, konečně se mi to načetlo - :D mezitím mi rodiče vypnuli a zase zapnuli wifi, tak se mi to uaseklo... áááá zabít :D

The Perks of Being A Wallflower

7. ledna 2013 v 14:34 | -Ani |  Famous and New
Chtěla bych vám doporučit The Perks Of Being A Wallflower. O Vánocíxh jsem dostala knížku jako dárek, který jsem si sama vybrala... teď ji čtu a je skvělá. S druhou adminkou jsem se o víkendu teďka dívala i na film, a i ona může myslím potvrdit, že je to skvělý film.
Jen tak krátce: je to celý vlastně o tom, že hlavní postava - Charlie (Logan Lerman)- píše dopisy někomu neznámému. Pomáhá mu to přemýšlet o věcech a srovnávat si je v hlavě. V dopisech vypráví, jak se seznámil s Sam (Emma Watson) a Patrikem (Ezra Miller), jak se stali jeho kamarády a celkem často se mu vybavují obrázky z dětství.

Jediné co mě na tom štve, že film ještě nikdo nedabingoval, přitom je úžasný... Každou inou blbost hned přeložej a jde do kin. Tady jsme museli čekat dloho i když jsme chtěli jen knihu - co pak teprve film.
To ale samozřejmě není chyba filmu :(


Kiss You ♥

6. ledna 2013 v 21:40 | -Ani |  One Direction
Tak directionerky, jak se těšíte na klip ke Kiss You? ♥ já hrozně, znáte ten pocit, když vidíte na fb ty ukázečky a říkáte si, bože, to bude zajímavý...?

- jakmile budeme moct, dáme to sem - to je jasný :D

We Love 1D ... 1. lay

6. ledna 2013 v 21:28 | -Ani |  One Direction
Tak jsem se zase trochu snažila a udělala lay... snad se bude líbit.
- moje práce kopíruj jedině se zdrojem

Harry a Taylor ! ♥

5. ledna 2013 v 21:46 | -Teri |  One Direction
Poslední dobou se hodně mluví o Harrym a Taylor..Výsledkem je to, že spolu randí prý už přes půl roku! Hodně Directionerkám Taylor vadí, i když nevím proč, žádná z holek ostatních kluků directionerkám nevadí, dokonce chtějí aby si Niall našel holku!..NO ,tedy, nikomu neberu jeho názor a tak tohle téma uzavírám tím, že Harry Styles a Taylor Swift jsou pár! Před pár dny to Harry potvrdil a řekl :"Taylor opravdu miluju."...Přikládám video, ve kterém jsou Harry s Taylor na silvestra u Big Bena v Londýně (políbí se).